Rád vám prozradím jeden ze systémů počítání karet ve hře blackjack. Systém se nazývá Hi/Lo, který přiřazuje ,,body,, k určitým hodnotám karet v balíčku. První krok tedy bude naučit se bodový systém karet.

Číst dále

 

Kouzelník a iluzionista Michal Šindelář má svoje kouzelnická vystoupení po celé ČR. Praha, Brno a Ostrava jsou jeho nejčastější zastávky, ale jestli chcete vidět Michala i ve vašem městě, tak nás neváhejte kontaktovat. Rád dorazí i na vaší akci.

Číst dále

Zábava na svatbu

 

Chcete, aby vaši hosté byli šťastný, zažili něco neuvěřitelného a zůstali co nejdéle? Kouzelník je zábava na svatbu, která nesmí chybět.

Číst dále

 

Psal se rok 2012 a na mě čekala první velká zkouška! Odcestovat na Fiji a ukázat co ve mě je. Naštěstí moje první větší kouzelnické vystoupení v zahraničí dopadlo výborně a přineslo spoustu nezapomenutelných zážitků a hlavně zkušeností!

Číst dále

 

Kouzelnické vystoupení na Espiritu Santo mi přineslo plno nových zážitků, protože jsem měl ještě větší šanci poznat místní obyvatelstvo a právě proto jsem pro ně připravil charitativní vystoupení, které patří vůbec k nejsilnějším zážitkům, které jsem kdy zažil.

Číst dále