Často kladené otázky

Jak dlouho trvá kouzelnické vystoupení?

Samotný program (kouzelnické vystoupení), jeho délka i konečná cena je vždy přizpůsobena představám a požadavkům zákazníka.


Musíme připravit nějaké speciální pomůcky: reproduktory, mikrofon, podium atd.?

Nemusíte se vůbec o nic starat. Vždy všechno připravíme a přivezeme na místo. Kdyby se jednalo o velkou show a bylo potřeba něco připravit, tak vše vám včas řekneme.


Je problém, aby kouzelník navštívil se svou show Brno?

Není žádný problém dorazit na vaši akci do jakéhokoliv města v České Republice nebo zahraničí.


Umí Michal číst z karet?

Michal strávil roky učením, jak správně číst lidi, analyzovat jejich chováni a co je vede k určitým rozhodnutím. Nikdy ale nevyužil této situace, aby lidem říkal (nalhával) budoucnost jako jiní. Michal věří, že jsme si sami strůjcem našich osudů a je jen na nás, jak se sebou naložíme. Šarlatáni vám nepomůžou. Věřte, že bude lépe a tak se i stane!


Viděl jsem vaše kouzelnické vystoupení na vánočním večírku. Bylo by možně vidět vystoupení i na soukromé párty pro méně osob?

Michal kouzlí, jak na velkých firemních akcích, tak i na menších soukromých párty. Neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůže i s vaší akcí.


Kolik stojí vaše kouzelnická show?

Bohužel na tuto otázku není jednoduchá odpověď. Musíme znát více detailů ohledně vaší akce. Cena se liší s ohledem na místo konání, doba kouzelnické show, počet lidí, den v roce atd. Kontaktujte nás, dejte nám informace o vaší akci a rádi vám uděláme cenu na míru.

Kontaktujte nás. Rádi Vám se vším poradíme.