Jak sbalit holku

Jak sbalit holku? Nejlepší způsob jak sbalit a okouzlit holku je přeci zaujmout ji na první pohled něčím neobvyklým, co by nečekala, a ještě se u toho zasmála. Právě kouzla vám v tom zaručeně pomůžou. Je to velice efektivní způsob a nemusíte mít již strach z výsměchu, když použijete otřelé fráze na začátku seznámení.

Přijít ke skupince holek a pokusit se nějakou sbalit nebo okouzlit je velice často velká výzva. Když ale víte, jak na to správně jít, tak už máte z části vyhráno. My vám k tomuto úspěchu rádi pomůžeme.

V našem kurzu vám dodáme potřebné sebevědomí, bez kterého by to nešlo a hlavně nabízíme speciální kouzla, která se dají použít při oslovení slečny. Která slečna by přeci nechtěla, aby ji muž vykouzlil růžičku nebo prstýnek?

Jak sbalit holku

10 pravidel jak sbalit holku

 
Start
 • 6 lekcí
 • 360 minut
 • profesionální karty ZDARMA
 • /
4 999 Kč

 
Gold
 • 12 lekcí
 • 720 minut
 • profesionální karty ZDARMA
 • LIVE COACHING *
8 999 Kč

 
Platinum
 • 24 lekcí
 • 1200 minut
 • profesionální karty ZDARMA
 • 2x LIVE COACHING*
15 999 Kč

Chcete se dozvědět více? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

* Michal s vámi půjde na vaše vystoupení ať už pro vaše přátele nebo pro náhodné lidi na ulici. Natočí celé vaše vystoupení na kameru . Poté si společně celé video prohlédnete. Michal zhodnotí celé vaše vystoupení, nabídne alternativní možnosti přednesu, vyzdvihne klady i možně neduhy při kouzlech. S danými informacemi nadále budete pracovat v dalších lekcích.

Reference

Nevěřil jsem, že během tak krátké chvíle se můžu vůbec něco naučit. Opak byl pravdou. Během dvou týdnu jsem byl s kurzem hotov. Chtěl jsem se hlavně naučit nějaká kouzla, která překvapí mojí přítelkyni. Když jsem ji nakonec kouzla ukázal, tak to bylo obrovské překvapení a hlavně, když jsem ji z ničeho nic vykouzlil prstýnek! Děkuji Michale!

Lukáš H. Hradec Králové

Chtěl bych vám mockrát poděkovat za váš kurz. Konečně mi dodal potřebnou sílu, kterou jsem vždy hledal. Teď už se konečně nebojím promluvil na slečnu. Kouzla jsou velice lehká na naučení a když jsem se je dokázal naučit i já, tak opravdu věřím, že to dokáže každý. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji!

Jakub D. Praha

Vybral jsem si PLATINUM kurz. Michal byl velmi vstřícný a dokázal se mnou probrat všech 24 lekcí za měsíc a půl. Neměl jsem s ničím nejmenší problém a výsledky opravdu jsou. Michal mi nejenom poradil s kouzlama, ale též hodně z psychologické stránky. Když jsem šel poprvé za skupinkou slečen, tak jsem byl dost nervózní, ale Michal šel se mnou a se vším mi pomohl. Opravdu mě nikdy nenechal na holičkách. Kurz byl 1vs1 a to mi plně vyhovovalo, protože se dalo probrat vše do posledního detailu. Všem vřele doporučuji kurz jak sbalit holku (na kouzla) a ještě jednou díky Michale!

Tomáš S. Plzeň

Všem vřele doporučuji. Michal je profík jak má být a jednou bych chtěl být s kouzlama na jeho úrovni! Vybral jsem si kurz START a nelituji vůbec ničeho!

Petr H. Praha

Naprosto přátelské jednání aprofesionální přístup. Vybral jsem si rovnou PLATINUM kurz a nemohl jsem se dočkat až začne. Hned po objednávce jsem si s Michalem připravil rozpis kurzů na dva měsíce dopředu, ale to jen kvůli tomu, že jsem neměl tolik volného času. Naučil jsem se plno skvělých kouzel a funguje to na 130%! Od konce kurzu jsem se nebál přijít za jakoukoliv slečnou a nenucenou formou kouzel ji oslovit. Opravdu to funguje! Děkuji a vřele doporučuji všem!

Pavel A. Praha