Jak se naučit kouzlit

Naučit se kouzlit není věc nemožná, ale určitě ne jednoduchá. Jestli se chcete dostat na profesionální úroveň, tak to jsou hodiny trénování každý den. Jestli budete opravdu tvrdě trénovat alespoň 2 hod denně, tak se naučíte kouzlit velice rychle! Jestli má někdo opravdu talent a šikovné prsty, tak za rok se už kouzlení můžete věnovat profesionálně.

Jestli váš cíl je, naučit se jednoduchá a přesto efektivní kouzla, tak za pár hodin trénovaní dokážete okouzlit plno přátel ve vašem okolí!

Jak se naučit kouzlit

Jak sbalit holku na kouzla?

Jestli se tedy opravdu chcete naučit kouzlit, tak jsou pro vás naše kurzy kouzlení to pravé. Nabízíme kurzy kouzlení pro všechny věkově kategorie. Nežli každý kurz začne, tak si na začátku promluvíme zda se chcete soustředit na karetní kouzla, mentalismus, kouzla s mincemi, cardistry atd. K tomu vám pak připravíme individuální i časový plán na míru.

Naše lekce jsou vždy 1 vs 1, máte-li zájem o skupinové kurzy, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se s vámi dohodneme na individuální ceně.

Basic
 • 6 lekcí
 • 360 minut
 • profesionální karty ZDARMA
 • /
4 999 Kč

Standard
 • 12 lekcí
 • 720 minut
 • profesionální karty ZDARMA
 • LIVE COACHING *
8 999 Kč

Premium
 • 24 lekcí
 • 1200 minut
 • profesionální karty ZDARMA
 • 2x LIVE COACHING*
15 999 Kč

Máte s kouzlama již zkušenosti, ale potřebujete lektora, který vás bude posouvat dále? Potřebujete někoho, kdo s vámi probere každičkou část vašeho vystoupení? Máme řešení i pro vás! Cena za jednu lekci je 1 000 Kč.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

* Michal s vámi půjde na vaše vystoupení ať už pro vaše přátele nebo pro náhodně lidi na ulici. Natočí celé vaše vystoupení na kameru. Poté si společně celé video prohlédnete. Michal zhodnotí celé vaše vystoupení, nabídne alternativní možnosti přednesu, vyzdvihne klady i možně neduhy při kouzlech. S danými informacemi nadále budete pracovat v dalších lekcích.

Reference

Děkuji za skvělý kurz. Michal je naprostý profík a byla radost se koukat, jak předvádí kouzla on. Naučil jsem se plno kouzel a teď mi přátelé jen závidí a pořád se ptají, jak to jen dělám. Doporučuji všem!

Lukáš N. Praha

Díky Michale za vše! Skvělej kurz a doporučuji všem věkovým kategoriím! Je to opravdu kurz pro všechny a i ve 40-ti letech jsem to v pohodě zvládnul.

Tomáš Š. Praha

Vybral jsem si kurz STANDARD a během měsíce bylo hotovo. Michal má výborný styl učení a skvěle motivuje. Kamkoliv teď jdu, tak mám karty u sebe a rád kouzla ukazuji dál. Je skvělý pocit, když se lidi od vás snaží zjistit jak to děláte. Docela se tím dá upoutat dobrá pozornost všech. Doporučuji.

Martin S. Praha

Děkuji za skvělý kurz. Vybrala jsem si kurz BASIC a za dva týdny bylo hotovo. Michal se mi plně časově přizpůsobil a tak jsem to skvěle zvládala s prací. Moje děti milují, když jim teď ukazuji nějaká kouzla. Doporučuji naprosto všem a rádá přijdu ještě na další kurz.

Martina A. Kladno

Vybral jsem si kurz STANDART a během měsíce jsem byl již plně připraven ukázat kouzla dál. Na začátku jsem byl dost nervózní, ale teď s odstupem času už jsem naprosto v pohodě. Na každé párty díky kouzlům zazářím. Díky moc a doporučuji dál!

Marek P. Beroun